Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершився курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови за програмою ICELT Кембриджського університету

  • >
  • >
  • >
  • Завершився курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови за програмою ICELT Кембриджського університету
02.04.2019

29 березня 2019 року у стінах Національного університету оборони України відбувся урочистий захід з нагоди вручення сертифікатів випускникам курсу підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови за програмою ICELT (In-service Certificate in English Language Teaching) Кембриджського університету. 

ICELT курс у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського  був ініційований британською Радою в Україні в рамках Миротворчого проекту англійської мови у 2005 році (PEP менеджер Девід Пардо). Його першим директором був Девід Уоткінс і всі викладачі були носіями мови. Це був спільний проект PEP НУОУ із розподілом повноважень. Коли PEP згорнув свою діяльність у 2009 році, сертифіковані Кембриджем викладачі-методисти кафедри іноземних мов змогли продовжити курс своїми силами, отримавши бібліотеку підручників та навчально-методичних матеріалів в якості подарунка від бібліотеки проекту.

Метою курсу є: поглиблення теоретичних знань з основ педагогіки та методики викладання іноземної мови; удосконалення практичних навичок викладання іноземної мови шляхом застосування новітніх методів та прийомів викладання англійської мови та з урахуванням специфіки викладання мови у вищих військових навчальних закладах; обмін практичним досвідом між викладачами курсу та слухачами.

За період існування курсу близько 80 слухачів успішно його завершили і отримали сертифікати.

За рішенням Кембриджського університету курс ICELT більше не викладатиметься, починаючи з 2020 року. Однак кваліфікованими викладацьким складом кафедри іноземних мов, які мають значні напрацювання у систематизації теоретичного матеріалу  і практичний досвід застосування  методики викладання іноземних мов, розробляється програма нового курсу з підготовки викладачів ВВНЗ.