Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершується курс первинної військово-професійної підготовки з курсантами університету

31.08.2020

На базі навчального центру університету завершено основну частину курсу військово-первинної професійної підготовки з курсантами першого курсу набору 2020 року практичним виконанням стрільб зі стрілецької зброї.

Юнаки та дівчата наполегливо засвоювали новий та доволі складний навчальний матеріал щодо технічної характеристики стрілецької зброї та ручних гранат, основ балістики, заходів безпеки при поводженні зі зброєю, прийомів та правил, а також особливостей техніки і тактики стрільби в різних умовах.

Та справжнє бажання стати професійними військовими дало свої результати, і молоді курсанти успішно впоралися з практичною частиною стрільби з АК-74, пістолета Макарова та метання навчально-імітаційної гранати.

Завершальним етапом курсу первинної військово-професійної підготовки стане складання комплексного заліку з основних предметів, а саме: безпеки бою, тактичної та інженерної підготовки, а також тактичної медицини. А вже 5 вересня юнаки та дівчата складуть Військову присягу на вірність українському народові.