Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Збірна команда університету – переможець змагань “10 Homeland Defended Games” (Ігри захисників Батьківщини)

19.09.2023

У період з 13 по 17 вересня 2023 року в м. Вільнюс (Литовська Республіка) відбулися “10 Homeland Defended Games” (Ігри захисників Батьківщини), в яких боролись за першість збірні команди Збройних сил Литви (Війська Литовського), департаменту поліції МВС Литовської Республіки, державної служби прикордонної охорони Литви, Спеціальної служби розслідувань Литви, державної служби охорони Республіки Литви та Національного університету оборони України.

Змагання проводились з 4-х видів спорту, таких як: шахи, пляжний волейбол, бадмінтон та міні-футбол. У змаганнях з бадмінтону наші спортсмени вибороли бронзові нагороди.

Проте найкращого результату представники університету досягли у запеклій боротьбі з міні-футболу. Так, дебют нашої команди в турнірі видався доволі складним та динамічним проти команди державної служби охорони кордону Литви. Ніхто з суперників не збирався поступатись, гра закінчилась в нічию з рахунком 0:0. Матч проти команди Департаменту поліції МВС Литовської республіки приніс впевнену перемогу спортсменам  університету з рахунком 2:0.

Основний час, відведений для півфінальної гри, так і не визначив переможця. А в серії післяматчевих пенальті виявились міцнішими та впевненішими у своїх силах футболісти університету, які, у дуже складному та напруженому матчі проти команди Збройних сил Литви (Війська Литовського), перемогли з рахунком 3:1.

У фіналі нашим спортсменам довелось боротися за першість турніру з триразовими чемпіонами змагань, командою державної служби охорони Литви. Так, у запеклій боротьбі, кожна з команд проявила нестримну жагу до перемоги та величезне бажання стати чемпіонами. Але вкотре українці показали свою незламність та стійкість, результатом якого стала перемога з рахунком 2:1.

Також вже доброю традицією стало проведення товариської зустрічі між збірними командами НУОУ з міні-футболу та Військової академії ім. генерала  Йонаса Жямайтіса. Цей матч завершився з  рахунком 4:2 на нашу користь.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!