Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Збірна команда університету відстояла звання переможців Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти»

  • >
  • >
  • >
  • Збірна команда університету відстояла звання переможців Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти»
14.02.2020

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено ХІ Міжнародну спартакіаду “Офіцерські старти”.

З кожним роком змагання стають все масштабнішими, додаються нові види спорту та беруть участь нові команди. Так, вперше до заходу долучилися збірні команди Збройних Сил Великої Британії та команда Японії. Вже традиційно учасниками були збірні команди збройних сил Канади, Латвії, Литви, Польщі та Сполучених Штатів Америки.

‒ Спартакіада, проходить в нашому університеті вже водинадцяте. Шість років поспіль вона має статус Міжнародної. Це є яскравим свідченням активної підтримки України від іноземних партнерів. Наша взаємодія, наша дружба є особливо цінною в такий непростий для України час. Сподіваємося на продовження такого формату співробітництва між країнами-партнерами, а також силовими структурами нашої держави і запрошуємо взяти участь у Спартакіаді наступного року, - зазначив начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. 

Україну цього річ у змаганнях представляли збірні команди Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України, Сил спеціальних операцій, Центрального науково-дослідного інституту ЗС України та збірна команда НУОУ.

На Спартакіаді військовики виборювали першість у 7 видах спорту: з футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби з ПМ, плавання, шахів, бадмінтону та, нововведеному, більярді.

Під час спортивних баталій учасники продемонстрували жагу до перемоги та високу професійну майстерність. Приємно, що на усіх без виключення спортивних майданчиках панувала дружня атмосфера, а учасники, які були суперниками у турнірах, стали добрими друзями та товаришами. Спорт й цього разу об’єднав усіх його шанувальників, незалежно від віку та національності.

‒ Для кожного військовослужбовця дуже важливою є можливість зустрічатися не лише в навчальних аудиторіях чи на полігонах, а й на спортивних аренах. Мати змогу трошки більше поспілкуватися на різні теми, не обмежуючись лише службовою тематикою. І такий захід допомагає налаштувати різносторонню комунікацію та започаткувати нові партнерські стосунки, ‒ зазначив заступник аташе з питань оборони при Посольстві Литовської Республіки в Україні підполковник Томаш Матулевічус.

У перерві між спортивними баталіями, учасники мали змогу краще познайомитися та поспілкуватися у неформальній обстановці. Для іноземних делегацій було організовано оглядові екскурсії столицею, аби відпочити та відновити сили перед новими змаганнями.

Учасників та переможців у кожному виді змагань було нагороджено пам’ятними призами, грамотами та кубками.

За підсумками турніру третє загальнокомандне місце у ХІ Міжнародній спартакіаді “Офіцерські старти” виборола збірна команда Національної академії Служби безпеки України. Друге загальнокомандне місце посіла збірна команда Сухопутних військ Збройних Сил України.

Право носити ім’я переможця, вже вкотре, виборола збірна господарів Спартакіади ‒ команда Національного університету оборони України. Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко вручив капітану збірної команди НУОУ Кубок Міністра оборони України.

Організатори спартакіади запевняють, що не збираються зупинятися на досягнутому. У перспективі, розширення матеріально-технічної бази, яке надасть можливості долучати нових учасників та включати нові види спорту.