Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Збірна команда Університету виборола срібло у відкритому чемпіонаті Повітряних Сил з футзалу

11.10.2019

У період з 08 по 11 жовтня 2019 року на Слобожанщині в славетному місті Харкові збірна команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяла участь у відкритому чемпіонаті Повітряних Сил з футзалу, який приурочений до Дня Захисника України.

Змагання проводились серед збірних повітряних командувань “Центр”, “Південь”, “Захід”, “Схід”, Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, збірної команди військових частин безпосереднього підпорядкування. А також були запрошені збірні команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Впродовж всього турніру наша команда впевнено перемагала всіх суперників в чесній та відкритій боротьбі, не отримавши жодної поразки. Тільки в фінальному протистояння майже з мінімальним розривом ми поступились господарям збірній команді Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

За результатами змагань збірна команда університету стала срібним призером турніру. Кращим бомбардиром визнано підполковника Білошицького Василя, кращим гравцем – курсанта навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Любомира Кудряшова.