Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Збірна команда університету взяла участь у Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство»

  • >
  • >
  • >
  • Збірна команда університету взяла участь у Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство»
16.04.2019

У період з 12 по 14 квітня у місті Харків спортсмени Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

У перший день наші спортсмени змагалися у розділі «Стрільба» та продемонстрували хороші результати. Наступного дня проявили свою майстерність у «Всестильовому бою». У підсумку змагань з розділів «Стрільба» та «Всестильовий бій» офіцери та курсанти університету вибороли наступні місця:

 

Костів Сергій 2-ге місце (до 70 кг) Б-2 (дозований контакт);

Коновалов Денис 6-те місце (до 95 кг) Б-3 (повний контакт);

Калашніков Станіслав 3-тє місце (до 75 кг) Б-3 (повний контакт);

Лужанський Анатолій 6-те місце Б-3 (повний контакт);

Моніч Олександр 10-те місце (до 70 кг) Б-3 (повний контакт).

Учасники зірної команди НУОУ висловлюють вдячність Громадській організації «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» під керівництвом президента Сергія Зайцева за високий рівень проведення змагань, суддям змагань ‒ за об’єктивне суддівство, а спортсменам ‒ за демонстрацію високого рівня майстерності в боях.