Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Наукові досягнення Університету демонструються на ХVІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2019»

  • >
  • >
  • >
  • Наукові досягнення Університету демонструються на ХVІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2019»
09.10.2019

В Міжнародному виставковому центрі розпочала свою роботу традиційна ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2019».

Урочисте відкриття масштабного заходу відбувалось за участі Міністра оборони України Андрія Загороднюка, який привітав учасників та підкреслив важливість проведення подібних заходів для розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Постійним учасником Міжнародної виставки є Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Цього року науковці університету під час виставки демонструватимуть свої досягнення та результати досліджень в напрямах розвитку сучасних інформаційних технологій, автоматизованих систем управління військами та випробувань засобів індивідуального та колективного захисту військовослужбовців, зразків озброєння і військової техніки.

У відкритті заходу взяли участь керівництво начальник Університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко разом із заступником з наукової роботи генерал-майором Павлом Щипанським.

Експозицією Національного університету зацікавилися представники Військово-Політехнічної школи Міністерства національної оборони Алжирської Народної Демократичної Республіки, які перебувають з візитом в Україні.