Національний університет оборони України

• >
  • >
  • Знову змагання – і знову перемоги: курсантка університету стала призеркою Чемпіонату України з гирьового спорту
06.09.2021

Днями у місті Києві пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту, до участі у якому долучилися й молоді спортсмени-військовослужбовці навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

У ваговій категорії до 63 кілограмів за чемпіонство змагалася курсантка 2 курсу навчання солдат Богданна Зиско. Боротьба виявилася доволі складною та рівною, перемогу вирішував буквально кожен бал.

Та наполегливість і жага бути в трійці кращих дали бажаний результат. Так, у дисципліні поштовх двох гирь за довгим циклом з результатом 35 підйомів (двох гирь по 16 кілограмів) та у вправі ривок з довільною зміною рук без постановки на поміст з результатом 171 підйом Богданна Зиско виборола відразу дві срібні нагороди.

Молода спортсменка зізнається, що не зупиниться на досягнутому. Срібло на Чемпіонаті України з гирьового спорту займе почесне місце у скарбничці її здобутків та стане однією зі сходинок до нових великих перемог.

Вітаємо з успішним виступом і бажаємо натхнення на подальший тренувальний процес та сумлінне навчання!