Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відомий український публіцист Віталій Портников виступив перед слухачами університету

31.01.2020

Науковими та науково-педагогічними працівниками гуманітарного інституту зі слухачами лідерських курсів стратегічного та оперативного рівнів проводиться навчальний модуль (курс) «Військове лідерство».

На заняттях основна увага зосереджується на обговоренні цілісного розуміння військового лідерства як провідного чинника професіоналізації сучасного військового керівника та розкритті його потенціалу для особистісного розвитку. Також жваву дискусію викликають питання визначення ролі лідерства у розв’язанні проблем військової практики.

Під час проведення курсу слухачі зустрілися з українським публіцистом Віталієм Портниковим. В ході дискусії Віталій Портников зазначив, що зараз на першому плані серед викликів суспільства ‒ війна, але мало хто розуміє, що єдині ліки від війни ‒ сильна держава, сильна перш за все духом. Віталій Портников наголошував на необхідності розвитку в офіцера-лідера постійного прагнення до цілеспрямованого вдосконалення своїх лідерських якостей, що мають базуватися на міцній професійній ідентичності.