Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Попереднє дистанційне тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра

07.05.2019

Відповідно до Правил прийому до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в 2019 році 10 травня починається попереднє дистанційне тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра, яке триватиме до 23:59 25 травня 2019 року.

Проходження тестування є обов’язковим для вступників до університету.

Бали, отримані під час попереднього дистанційного тестування, враховуються в оцінці за вступне випробування. Сума балів, яку набрав вступник за результатами складання вступних випробувань, є його конкурсним балом.

Результати дистанційного тестування кандидатів на навчання під час навчальних зборів, яке проводилось у лютому - березні 2019 року, приймальною комісією університету не враховуються.

За оперативно-стратегічним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови.

За оперативно-тактичним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови, дистанційне фахове випробування та дистанційне психологічне обстеження.

Для авторизації використовуйте облікові дані, які були надані раніше під час навчальних зборів.

Для проходження кожного з тестів буде надана 1 спроба. Зверніть увагу на обмеження в часі виконання кожного з тестів, про що буде зазначено в інструкції перед початком. Припинення виконання тесту або вихід з програми не зупиняє відлік часу. Після завершення виділеного часу відновлення проходження тесту буде неможливим.

Відеоінструкція з порядку проходження тестування

Посилання на тестування:

Оперативно-тактичний рівень підготовки

Оперативно-стратегічний рівень підготовки