Повідом про корупцію
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Профспілкова організація

Голова профкому: працівник ЗС України  БРИНЦЕВА Надія Дмитрівна
Заступник: працівник ЗС України  Єфімченко Світлана Юріївна

Адреса: Київ, проспект Повітрофлотський, 28, 5 навчальний корпус, каб. 200/2
Тел.: 067 249 49 72

Пріоритетними завданнями профспілкової організації є постійна взаємодія з командуванням університету на принципах соціального партнерства в дотриманні чинного законодавства України з питань оплати праці, зайнятості, побуту, культури, навчання, оздоровлення, вирішення трудових спорів, здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, створення безпечних і нешкідливих умов праці.
Профспілкова організація університету нараховує близько 630 членів профспілки Збройних Сил України.

Основні напрями роботи

Профспілкова організація співробітників всіляко сприяє соціальному розвитку колективу, поліпшенню трудових та житлових умов працівників. Особливою турботою профкому є оздоровлення співробітників та їх родин. Щорічно частина працівників отримує путівки для проходження санаторно-курортного лікування в оздоровчих закладах України. Турботою профспілкової організації є відпочинок дітей співробітників університету.

При тісній співпраці профкому і відділу виховної роботи в університеті налагоджена виховна робота. Особливу увагу приділяє профком і культурному та духовному розвитку своїх працівників. Спільно з командуванням університету щорічно організовуються огляди музею університету, дитячі Новорічні ранки, конкурси художньої самодіяльності, організація екскурсійних відвідувань визначних місць України.

Особливу увагу профспілкова організація приділяє стану охорони праці в навчально-наукових лабораторіях і структурних підрозділах, оскільки в університеті ведуться шкідливі роботи різного ступеня і порушення правил їх зберігання і використання може мати важкі наслідки. З цією метою в профспілковій організації створена комісія з питань охорони праці, яка постійно контактує з начальником відділу охорони праці.

Головним у роботі профспілкового комітету було, є і буде захист прав та інтересів трудового колективу, кожного його члена профспілки.