Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Кафедра військової підготовки

полковник Євген Віталійович КАМАЛОВ
Начальник кафедри військової підготовки, доктор філософії полковник
Євген Камалов

Кафедра військової підготовки – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі й готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально переважно молоді люди, які дійсно бажають разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу. Це розширює можливості молодих спеціалістів щодо вибору професії.

Навчання громадян України здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи протягом 2 років, після успішного проходження конкурсного відбору за 11 військово-обліковими спеціальностями.

Нормативно-правові акти з питань організації освітньої діяльності на кафедрі військової підготовки

Скачати буклет Кафедра військової підготовки

Анкета вступника

Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від начальника кафедри

Контактна інформація

Ми зв'яжемось з Вами зручним для Вас способом:

Освіта

Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь:

Розкажіть про себе

Давайте знайомитись

Шановні вступники та їх батьки!
на кафедрі військової підготовки відбудеться

День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі.

на платформі ZOOM

Час: 26 травня 2022 року 15:00

Приєднатись до конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 816 897 9664
Пароль: 9quvQS

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM

Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ
Запрошуємо всіх на зустріч!


Умови прийому

Громадяни України, які мають статус військовослужбовця, на кафедру військової підготовки не приймаються.

Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2022 року за програмою підготовки офіцерів запасу – 25 500 грн. за 2 роки, враховуючи навчальний збір.

Плата за навчання проводиться посеместрово – 6375 грн. за І та ІІІ семестри та 6375 за ІІ та VІ семестри (12750 грн. за рік навчання).

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) у 2022 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в НУОУ з 01.09.2022 року буде проводитись за наступними військово-обліковими спеціальностями:

на контрактній основі:

Програма підготовки офіцерів запасу за 1 рік навчання.

Програма підготовки офіцерів запасу за 4-х місячним терміном.

Умови та порядок прийому на навчання

Порядок складання вступних випробувань та зарахування на навчання

Копії документів подаються в охайному вигляді та у файлі.

При собі мати оригінали документів!!!

Термін навчання – один навчальний день на тиждень (методом проведення військового дня) строком до 2 років навчання.

Графік прийому документів:

Понеділок - Пятниця з 9.00 до 16.00

Адреса Відбіркової комісії:

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

КПП № 3 університету

м. Київ, 03049, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, каб. 2а.

Довідкова інформація: Начальник кафедри 271-09-71, Відбіркова комісія 271-09-72, 063-519-56-17 vsofficerzapasa@gmail.com

Документи

Історія підготовки офіцерів запасу

Згідно наказу начальника Національної академії оборони України від 13 лютого 2001 року №167 «Про організацію навчання студентів за програмами офіцерів запасу на факультеті перепідготовки і підвищення кваліфікації (заочного навчання і екстернату)» було розпочато навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії оборони України під керівництвом полковника запасу Марченка Валерія Яковича.

У відповідності до вимог наказів міністра оборони України від 24 січня 2006 року №28 та від 09 лютого 2006 року №69, спільних наказів Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 03 травня 2006 року №243/344 та від 31 липня 2006 року №470/4 у серпні 2006 року було створено кафедру підготовки офіцерів запасу Національної академії оборони України.

Через дев’ять років кафедру реорганізовано у Факультет підготовки офіцерів запасу згідно наказу начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського від 23 червня 2015 року №126 «Про реорганізацію кафедри підготовки офіцерів запасу». Деканом факультету призначений полковник запасу Марценківський Вадим Тадеушевич.

У 2019 році факультет реконструюють в кафедру військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, яку очолює полковник Камалов Євген Віталійович.

Наказом начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського №59 від 26 лютого 2021 року “Про встановлення Дня кафедри військової підготовки”: 1. 13 листопада 2001 року вважати початком підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу в навчальному закладі. 2. Встановити 13 листопада як День кафедри військової підготовки.

На сьогодні кафедра має потужний науковий потенціал: 2 доктора наук та 10 кандидатів наук.

На кафедрі проходять навчання студенти із 37 закладів вищої освіти України.

На теперішній час кафедра здійснює військову підготовку офіцерів запасу за наступними напрямами: політологія, психологія, тилове та фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення автоматизованих систем, будівництво та експлуатація військових та спеціальних споруд, інженерно-технічне забезпечення, організація пожежної безпеки, застосування артилерійських та механізованих підрозділів.

Під час навчання студенти вивчають основи загальновійськового бою, бойову техніку та озброєння, морально-психологічне забезпечення повсякденної діяльності військ (сил), математичне та програмне забезпечення функціонування  автоматизованих систем, а також отримують знання та вміння з вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки.

Після закінчення навчання та присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускники кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського можуть проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України та інших силових структурах України (Служба безпеки України, Державна прикордонна служба, Міністерство надзвичайних ситуацій, Головне управління розвідки, прокуратура, Міністерство внутрішніх справ). Під час прийому на державну службу в органи державного управління, в місцеві органи влади, державні та приватні підприємства у претендента на посаду враховується наявність підготовки за програмою навчання офіцера запасу та військового звання.

Зала слави

Зала пам'яті

Зубрицький Дмитро Олександрович
Молодший лейтенант
Зубрицький Дмитро Олександрович
Загинув 29 березня 2022р. під час виконання бойового розпорядження в с. Варівськ Київської області.
Уродженець смт. Мирополя, що на Житомирщині, проходив службу в 30 ОМБР.
Випускник факультету підготовки офіцерів запасу 2018 року за спеціальністю «Соціальна психологія». Відмінник навчання.
Світла пам’ять Герою.
Сергеєв Дмитро Ігорович
Молодший лейтенант
Сергеєв Дмитро Ігорович
Загинув 23 березня 2022р. від пострілу ворожого танку (осколкове ураження) під час виконання бойового завдання в м. Ірпінь Київської області.
Службу проходив у складі 130 батальйону 112 бригади територіальної оборони міста Києва на посаді командира взводу.
Випускник кафедри військової підготовки 2020 року за спеціальністю «Застосування механізованих підрозділів».
Похований на Південному кладовищі міста Києва.
Світла пам’ять Герою.
Жур Крістіна Ігорівна
Студентка 1 курсу кафедри військової підготовки
Жур Крістіна Ігорівна
Загинула 10 березня 2022 року разом з сім’єю біля с. Сухолуччя, Вишгородського р-ну, Київської обл. під час евакуації з тимчасово окупованої території російськими військами.
Навчалася у 20 взводі за військово-обліковою спеціальністю «Організація морально-психологічного забезпечення».
Вічна пам'ять загиблій.
Бойченко Михайло Сергійович
Студент 2 курсу кафедри військової підготовки
Бойченко Михайло Сергійович
Загинув приблизно 4 березня 2022 року біля с. Дмитрівка Бучанського району Київської області в результаті обстрілу підрозділами російських військ. У цей час, перебуваючи у складі добровольчого формування Ірпінсько-Бучанського району, виконував завдання на блок-посту.
Навчався у 23 взводі за військово-обліковою спеціальністю «Організація морально-психологічного забезпечення».
Вічна пам'ять загиблому.

Відеофільми

facebook instagram twitter email Контакти

Новини