Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Науково-технічна та інноваційна діяльність

Звіт ад’юнкта кафедри підполковника Петрова В.А. 13.12.2021

Звіт ад’юнкта кафедри підполковника Петрова В.А.

13.12.2021

13 грудня 2021 року на кафедрі військової підготовки відбулося засідання кафедри в ході якого було розглянуто звіт підготовки та хід виконання індивідуального плану роботи ад’юнкта кафедри підполковника Петрова В.А. за перше півріччя за освітньо-науковою програмою підготовки доктора філософії зі спеціальності 253 “Військове управління (за видами збройних сил)”.

Колективом науково-педагогічних працівників кафедри було заслухано вибір та обґрунтування теми дисертаційної роботи “Методика оцінювання ефективності вогневої підготовки з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу”, мету дослідження; підбір літератури. На додаток, учасники засідання провели аналіз публікацій ад’юнкта за обраною темою, участь у конференціях та науково-дослідній роботі кафедри; підготовку вступу дисертаційної роботи.

Науково-педагогічний колектив кафедри одностайним рішенням ухвалив звіт підполковника Петрова В.А. за перше півріччя підготовки в ад’юнктурі та визнав його гідним до продовження навчання в ад’юнктурі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Звіт ад’юнкта кафедри підполковника Петрова В.А. 02.06.2022

Звіт ад’юнкта кафедри підполковника Петрова В.А.

02.06.2022

Першого червня 2022 року на засіданні кафедрі військової підготовки відбулося заслуховування виконання індивідуального плану роботи ад’юнкта кафедри підполковника Віктора Петрова за перший рік роботи за освітньо-науковою програмою підготовки доктора філософії зі спеціальності 253 “Військове управління (за видами збройних сил)”.

В ході заслуховування звіту ад’юнкта науково-педагогічні працівники кафедри оцінили результати дисертаційної роботи за темою “Методика оцінювання ефективності вогневої підготовки з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу” та вказали на недоліки, надали пропозиції щодо покращення роботи за обраною темою.

Активну участь в обговоренні звіту прийняли начальник кафедри полковник Євген Камалов, професори кафедри Михайло Цюрупа та Вадим Марценківський, доценти Руслан Серветник та Людмила Дрок. Колектив кафедри одностайним рішенням ухвалив звіт ад’юнкта підполковника Віктора Петрова за перший рік навчання в ад’юнктурі та визначив завдання щодо подальшої роботи над дисертаційним дослідженням.

Публікації