Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Кафедра кіберборотьби

полковник Сергій Фараон
Кафедру очолює
доктор філософіїполковник
Сергій Фараон

Здійснює підготовку висококваліфікованих військових фахівців другого (магістерського) рівня у галузі знань 25 “Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону”, зі спеціальності 254 “Забезпечення військ (сил)”, за спеціалізацією “Організація та ведення кіберборотьби” (за військово-обліковою спеціальністю 160000), для отримання професійної кваліфікації “Професіонал у сфері забезпечення військ (сил), офіцер оперативного рівня”.

Завдяки роботі науково-педагогічного складу кафедри здійснюється проведення освітніх заходів зі слухачами університету всіх спеціальностей, у тому числі навчання військовослужбовців за напрямком організація та ведення кіберборотьби, та наукове та науково-технічне супроводження заходів кіберборотьби. Постійно проводиться робота із дослідження проблем розвитку системи кібероборони, як основного засобу стримування та відбиття воєнної агресії в кіберпросторі.

За час існування кафедри, особовим складом кафедри підготовлено декілька томів Збірника інформаційно-аналітичних матеріалів бойового досвіду з питань кібербезпеки отриманого під час російсько-української війни.