Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Музей

Військово-історичний музей Національного університету оборони України імені Івана Черняховського створений 25 липня 1992 року. Основними завданнями музеює збереження, використання і популяризації музейних предметів та музейних колекцій, проведення заходів військово-патріотичної роботи з особовим складом університету  і  цивільною молоддю.

Розташований музей в 5 навчальному корпусі університету. Приміщення музею знаходиться на 5 поверсі, де зберігаються біля 800 музейних експонатів основного та науково-допоміжного фондів. Також музей має 2 відкриті майданчики на яких розташовані 63 музейні експонати техніки і озброєння:

майданчик №1 (плац): зразки техніки та озброєння, що розроблені прийняті на озброєння після Другої світової війни та знаходиться на озброєнні і на цей час, а також зразки авіаційної техніки.

майданчик №2: зразки техніки та озброєння часів Другої світової війни.

Військово-історичний музей університету відкритий для відвідування організованих групових екскурсій кожного робочого дня з 9.00 до 17.00. Для оформлення екскурсії необхідно, не менш як за добу, надати листа-заявку  на ім’я начальника університету (Додаток: зразок листа-заявки на проведення групової екскурсії), в якому вказати дату та час відвідування і кількість осіб у групі (список групи додати до листа), контактний телефон керівника групи.

Контактні особи, щодо організації та проведення екскурсії у військово-історичному музеї Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: підполковник Андріяко Андрій Миколайович, тел. 097-352-39-38, працівник ЗС України Ткаченко Михайло Олегович, тел.093-235-62-48. Міський номер телефону (факс): 044-271-07-18. Електронна пошта - nuou.vros@gmail.com

Зразок листа-заявки на проведення групової екскурсії